Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty inPost) już od 100,00 zł.
Obowiązki dziecka w domu - po angielsku! 0
62.jpg

Oprócz tego, że uczę angielskiego dorosłych i działam w mediach społecznościowych to po pierwsze jestem żoną i mamą trójki moich dzieci. Mamą, która chce wychować swoje dzieci w najlepszy sposób jak potrafi. I jestem tego typu osobą, która ciągle próbuje nowe pomysły, aby ułatwić życie sobie i najbliższym. Jednym z takich jest praca nad samodzielnością dzieci i nad ich pomocą w domu. Gdyż minęły czasy kiedy to jako niemowlaki wymagały całodobowej opieki. Moje oczekiwania wobec nich rosną, ale staram się to robić stopniowo i krok po kroku. A jednym z moich ostatnich pomysłów jest stworzenie tabelki obowiązków domowych. Oczywiście po angielsku! 

Zasada jest taka: dziecko wybiera sobie jeden obowiązek dziennie, wykonuje go i zaznacza to w tabelce. Przy okazji nowego słownictwa związanego z pracami domowymi (housework lub domestic chores), powtarzamy dni tygodnia. W tabelce nie ujęłam niedzieli gdyż w u nas w domu wtedy staramy się uwolnić od tej czynności. Tabelkę możecie drukować co tydzień jeśli pomysł zaskoczy w Twoim domu.

Chciał(a)byś wypróbować taką tabelkę z Twoim dzieckiem? Chętnię się z Tobą nią podzielę. Handout składa się z dwóch stron: tabelki oraz przetłumaczonego słownictwa. Znajdziesz tam także miejsce na swoje pomysły. Wskakuj po plik do wydruku TUTAJ.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl