Dlaczego dołączyłam do Usborne? 0
60.jpg

Decyzję o dołączeniu do Usborne podjęłam w lutym tego roku. Jako, że nigdy jej nie żałowałam i bardzo ją sobie chwalę, dzielę się z Tobą moją historią. 

  • Dlaczego dołączyłam do Usborne?

Dołączenie do Usborne było dla mnie naturalną, choć spontanicznie podjętą decyzją. Naturalną – gdyż temat książek dla dzieci, zwłaszcza tych w języku angielskim jest bliski mojemu sercu. Naturalną także dlatego, że moje dzieci coraz bardziej otwierały się na coraz to dłuższe i bardziej skomplikowane teksty w tym języku. A spontaniczną dlatego, że ten pomysł wpadł mi do głowy dosyć niespodziewanie i w sumie do tej pory dziwię się, że na dołączenie do Usborne wcześniej nie wpadłam :-)

  • Co cenię sobie w Usborne?

Praca w Usborne daje mi ogromną satysfakcję pokazywania cudownych książek, które zmieniają podejście dzieci i rodziców oraz zachęcają dzieci do nauki języka angielskiego. Polecam produkty, do których sama jestem przekonana, a książki Usborne do tej grupy należą. Cenię sobie ogromne wsparcie, które otrzymałam nie tylko od mojej mentorki, Olgi, ale także od innych dziewczyn, które jako Independent Usborne Organisers dzielą się swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami oraz gotowe są do pomocy mniej doświadczonym koleżankom. Doceniam także wszelkie materiały szkoleniowo-edukacyjno-informacyjne, które regularnie dostarcza mi Usborne i tym samym motywuje oraz inspiruje do działania, podkreślając tym samym „my business – my way” (czyli m.in. elastyczne godziny, miejsce pracy).

  • Co myśli o Twojej przygodzie z Usborne rodzina?

Moje dzieci są zachwycone tym, że te książki są dla nich na wyciągnięcie ręki i że mogą sobie wybrać coś z katalogu ;-) Mąż kilkakrotnie opowiadał znajomym jakie to fajne książki zagościły w naszym domu i choć specjalistą od książek dla dzieci on nie jest to sam zainteresował się kilkoma pozycjami i docenia ich bogactwo i różnorodność. Rodzice byli sceptyczni na początku, ale wystarczyło im pokazać kilka pozycji i już ich mam ;-) 

  • Co bym powiedziała komuś, kto się zastanawia nad dołączeniem do Usborne?

Dołączenie do Usborne daje Ci duże możliwości rozwoju jako mama czytająca książki swoim dzieciom, ale także jako osoba, która pragnie dzielić się swoją pasją do przepięknych książek. Masz możliwość zakupu książek dla dzieci, jako prezenty i na sprzedaż po niższych cenach. Otrzymasz ogromne wsparcie dotyczące książek, organizacji pracy i ścieżki awansu. Twoim jedynym zobowiązaniem jest zakup Starter Kit (60 GBP - to zestaw książek za ponad 150 GBP) oraz złożenie pierwszego zamówienia za 120 GBP, a reszta zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Your business – your way!

Aktualny Starter Kit wygląda tak:A TUTAJ przeczytasz o 35 powodach, dla których warto dołączyć do Usborne.

Jeśli chcesz, aby opowiedziała Ci więcej o dołączeniu do Usborne, napisz lub zadzwoń do mnie. Odpowiem na wszelkie pytania. Email: angielskizmaja@gmail.com, telefon: 600 975 207.Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl