Zapisz się do newslettera

W 2007 roku ukończyłam filologię angielską z tytułem magistra filologii angielskiej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie). Od 2004 roku jestem nauczycielem języka angielskiego, prowadzę działalność gospodarczą.

W swojej pracy kładę szczególny nacisk na kontekst uczenia się nowych słów i wyrażeń, tak aby kursanci potrafili je dobrze wykorzystać w rzeczywistych sytuacjach.

Jestem mamą trójki dzieci, na których testuję moje edukacyjne pomysły. Jednym z nich jest zachęcenie ich do nauki języka angielskiego i zainteresowanie ich odmiennością kulturową świata. Szukając na rynku książek, które by w ciekawy sposób przemycały podstawowe wyrażenia i słowa angielskie, zauważyłam że takowych brakuje. Postanowiłam więc sama napisać serię opowiadań o Mai.

Życzę Państwu miłej lektury.

 

O AUTORCE

09 lipca 2020
  Piosenki mają moc. Wie o tym każdy rodzic i każdy nauczyciel. Ja staram się otaczać moje dzieci piosenkami po angielsku
23 czerwca 2020
Mówiąc po angielsku do swojego dziecka nie raz łapię się na wyrażeniu, którego sama nie uczę na swoich zajęciach języka
15 czerwca 2020
Choć jestem absolwentką filologii angielskiej i uczę tego języka od ponad 15 lat (prowadząc zajęcia całkowicie po angielsku) to jednak
12 maja 2020
Cześć, nazywam się Ania Szczypka. Jestem żoną i mamą trójki dzieci w wieku 2, 4 i 6 lat. Od ponad

Popularne artykuły

DO POBRANIA

KUP TERAZ

RECENZJE

Kategorie

O czym jest ta książka?

Opowiadania o Mai adresowana są do dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i nauczycieli przedszkolnych. Maja jest dziewczynką, z którą każde kilkuletnie dziecko może się utożsamiać. Opowiadania mają na celu przybliżenie dziecku (i przypomnienie rodzicom) podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim. Przedstawione są one w realistycznym kontekście przygód małej dziewczynki, która zamieszkała w Wielkiej Brytanii. Przydatne wyrażenia i słownictwo wplecione są w opowiadane przygody. Opowiadania można czytać wybiórczo w wybranej przez siebie kolejności. Książeczki są dużą pomoc w prowadzeniu zajęć przedszkolnych / na kursach języka dla małych dzieci.

*Twoje dane będą przetwarzane tylko w celu realizacji zamówienia. Jeśli chcesz wiedzieć jak przetwarzane są twoje dane zajrzyj do polityki prywatności.

KUP TERAZ

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Polityka prywatności

Strona Główna

©2020 website by FotoGrafostudio@o2.pl

Regulamin

Do pobrania